Image

Вітання з нагоди 30-ти річчя Незалежності України!

Image

Графік роботи з 1 вересня 2021 року.

Image

Центр-В пропонує сучасні інноваційні технології в лікуванні СЕЧОКАМ`ЯНОЇ ХВОРОБИ.

Image

Лабораторні дослідження у ПМП «Центр-В» - це завжди зручно, швидко, і, головне – точно!

Image

ПМП «Центр-В» спільно з МЦ «АВРОРА» проводить ДЕНЬ ОБСТЕЖЕННЯ СЛУХУ!

Image

Увага! з 09.08.21 3 відділення (Пирогово) зачиняється на ремонт

Image

Колектив лікувально-діагностичного центру приватне медичне підприємство «Центр-В» напередодні Дня медичного працівника України провів підсумкову зустріч лікарів клініки

Image

Напередодні Дня медичного працівника України колектив лікувально-діагностичного центру приватне медичне підприємство «Центр-В» організував підсумкову зустріч лікарів клініки, на якій вони привітали один одного із професійним святом, та у веселій і дружній атмосфері провели тренінг з удосконалення роботи з клієнтами, про що і фото з цієї події.
З повагою, «Центр-В»: ОБЕРІГ ВАШОГО ЗДОРОВ`Я!

Image

Привітання від засновниці і директора лікувально-діагностичного центру ПМП "Центр-В" Валентини Цебрик з ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА УКРАЇНИ.

Image

ЛІТНІЙ РОЗКЛАД РОБОТИ ВІДДІЛЕНЬ: 1 червя - 31 серпня 2021 року

Image

Гінекологами ЧМП «Центр-В» пропонують передові технології відновлення жіночої репродуктивної системи

Image

Напередодні Дня медичного працівника України засновниця і директор лікувально-діагностичного центру ПМП "Центр-В" Валентина Цебрик взяла участь в прямоефірному проєкті "Рефлекторія" радіокомпанії "Місто над Бугом". Говорили про становлення і розвиток ПМП "Центр-В", про сучасну медицину та використання передових технологій, про професію лікаря та розвиток медичної галузі. Запрошуємо до перегляду!
З повагою, "Центр-В" ОБЕРІГ ВАШОГО ЗДОРОВ`Я!

Image
Колектив лікувально-діагностичної клініки приватне медичне підприємство «Центр-В» удосконалює свої професійні навички, знання та поглиблює досвід. 18 квітня 2021 року лікарі центру пройшли сертифікований курс BLS Європейської ради реанімації – міжнародної організації, яка спеціалізується на ресустиаційній медицині та екстреній медичній допомозі.
Image
Починаючи з квітня 2021 – го року лікувально-діагностичний центр ПМП «Центр-В» пропонує нову послугу медичної спеціалізованої діагностики: відеоендоскопічна гастроскопія та колоноскопія на сучасному обладнанні всесвітньовідомого виробника «Olympus».
Image
ГИНЕКОЛОГИ ЛЕЧЕБНО-ДИАГНОСТИЧЕСКОГО ЦЕНТРА ЧМП «ЦЕНТР-В»: ЭСТЕТИЧЕСКАЯ ГИНЕКОЛОГИЯ – ЭТО ИСКУССТВО СОЧЕТАТЬ КРАСОТУ И ЗДОРОВЬЕ Возрастные изменения, индивидуальные особенности женской интимной зоны, сексуальность и психологический комфорт – всё это сферы медицинского вмешательства с точки зрения эстетической гинекологии.