Як правильно підібрати хороший слуховий апарат у Вінниці?

Згідно даних Всесвітньої організації охорони здоров'я, у світі налічується близько 466 000 чоловік з порушеннями слуху (слабочуючих). Патології слуху однаково поширені, як серед дорослого населення, так і серед дітей. Тому питання якісного слухопротезування у Вінниці є дуже актуальним.

«Як правильно вибрати слуховий апарат у Вінниці?» – найпопулярніший запит серед людей, які страждають втратою слуху. Сучасні розробки наповнюють ринок даного медичного обладнання дуже швидко, тому проблема вибору правильного приладу може стояти досить гостро. Важливість питання полягає в тому, що слуховий апарат (СА) – це не просто гаджет. Він є повноцінним приладдям медичного призначення, тому підбирається строго індивідуально і за допомогою фахівця.

Змістpodbor sluh apparata

Типи СА

Як вибрати конкретний вид пристрою?

Як правильно підібрати СА людині похилого віку?

Особливості вибору апарату для дітей

Вартість слухових апаратів в Україні

Де купити якісний слуховий апарат?

Типи СА

На ринку існує безліч різних типів слухових апаратів для всіх типів втрати слуху, і вони виробляються багатьма виробниками. Ця різноманітність дозволяє вам вибрати слуховий апарат, який найкращим чином відповідає вашим індивідуальним потребам і перевагам, для ідеального слуху. Є різні типи слухових апаратів.

Більшість нових слухових апаратів є цифровими. Різниця між аналоговими і цифровими пристроями полягає в тому, як обробляється сигнал.

Аналогові слухові апарати вловлюють сигнали з навколишнього середовища. Після посилення вони відтворюються через гучномовець. Ці прилади не можуть фільтрувати або зменшувати шум.

Цифрові слухові апарати перетворюють звук в електронну інформацію. Посилюються і передаються тільки відповідні сигнали. Зменшується навколишній шум. Це дозволяє добре чути навіть в галасливій обстановці. Прилад можна налаштувати під індивідуальні потреби. Більш того, він менше аналогових моделей. Крім того, цифрові слухові апарати забезпечують кращу якість звуку і чітку розбірливість мови.

За типом конструкції слухові апарати діляться на відкриті і закриті. Відкрита посадка означає, що звукові хвилі можуть природним чином досягати барабанної перетинки. Відкрита посадка можлива у завушних апаратів. У їхньому випадку трубка і навушник прикріплені до зовнішнього слухового проходу. Оскільки навколишні звуки не підсилюються, можливе природне слухання. Апарати з відкритою посадкою додатково покращують вентиляцію слухового проходу.

При закритій посадці зовнішній слуховий прохід в значній мірі закритий навушником. Це означає, що вентиляція вух неможлива. Завдяки індивідуальній підгонці вкладиш краще лягає до вуха і забезпечує пряму передачу звуку. Це дозволяє краще використовувати весь спектр слухових апаратів. Закриті апарати також більш універсальні і можуть використовуватися при різних проблемах зі слухом.

Завушні слухові апарати носять за вухом, трохи вище вушної раковини. Важливі елементи і динамік розташовані в корпусі. Звук проходить через ріжок і невелику пластикову трубку до вушного вкладиша. Він знаходиться в зовнішньому слуховому проході. Він утримує слуховий апарат в правильному положенні і передає звукові хвилі на барабанну перетинку.

Сучасні слухові апарати маленькі і філігранні. Завдяки цьому вони не кидаються в очі. Корпуси доступні в різних кольорах. Для спортсменів доступні моделі з захистом від води, поту і пилу. Є навіть спеціальні слухові апарати, які можна носити під час плавання. Вони водонепроникні на глибині до одного метра.

Як вибрати конкретний вид пристрою?

Слухові апарати може і повинен використовувати будь-який пацієнт із втратою слуху – незалежно від віку або причини. Правильний вибір слухового апарату повинен здійснювати фахівець із слухових апаратів. Через складність і необхідних знань слухові апарати повинні вибиратися тільки сертифікованими фахівцями зі слухопротезування.

Абсолютно неприпустимо купувати апарат без докладних обстежень, проведених в кабінеті лікаря, і без консультації фахівця з отоларингологом. Слухові апарати – це медичні пристрої, які повинні бути сертифіковані, зареєстровані в Україні і відрегульовані професіоналами. Використання неправильного приладу принесе більше шкоди, ніж користі. Використання примітивних «підсилювачів», які часто можна купити в Інтернеті, є небезпечним для нашого слуху. Їх слід уникати.

sluhovoj apparat dlja pogilogo cheloveka vinnitsaЯк правильно підібрати СА людині похилого віку у Вінниці?

Втрата слуху характерна не тільки для літніх людей, але люди похилого віку є найчисленнішою групою ризику. Чим раніше буде вжито відповідних заходів для протезування слуху, тим більше шансів отримати задовільні результати від використання слухового апарату.

Підбір СА для літньої людини повинен бути продиктований кількома факторами. Вкрай важливо враховувати рівень складності експлуатації і, звичайно ж, ціну. Слуховий апарат вибирається залежно від потреб людини, яка буде ним користуватися. Більш того, певна модель залежить від ступеня втрати слуху. Щоб вибрати слуховий апарат для літньої людини, слід провести перевірку слуху, якій має передувати медична співбесіда, а також остоскопія, тобто ендоскопія вуха.

Після всіх необхідних обстежень слід звернутися до фахівця-сурдолога, який зробить зліпок з вуха і підготує вкладиш. Крім того, слід пам'ятати про перевірки слуху, які дорослим і літнім людям слід проводити не рідше одного разу на рік.

Особливості вибору апарату для дітей у Вінниці

Для діагностики слуху у немовлят і дітей раннього віку використовуються об'єктивні методи (імпедансна аудіометрія, отоакустична емісія), які, поряд з розвитком дитини, розширюються за рахунок суб'єктивно-поведінкових тестів, а також тональної і вербальної аудіометрії. Втрата слуху діагностується і підтверджується на підставі декількох повторних тестів.

Після підтвердження втрати слуху протезування має складатися з таких етапів:

1. Ознайомлення батьків з результатами тестування, обговорення причин втрати слуху, її наслідків, а також можливостей слухового апарату і реабілітації.

2. Консультації фахівців (логопеда, сурдопедагога і дефектолога).

3. Підбір і установка слухових апаратів в кабінеті слухопротезування.

Чим раніше дитина буде користуватися слуховим апаратом, тим більше у неї шансів на повноцінний розвиток.

Вартість слухових апаратів у Вінниці

Сучасна пропозиція іноземних і вітчизняних виробників в сегменті слухових апаратів дозволяє будь-якому пацієнтові знайти пристрій належної якості під свій бюджет.

Від 2,5 до 5 тисяч гривень – в даній категорії представлені пристрої як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Найчастіше це прилади аналогового типу. Даний вид приладу стане відмінним рішенням для літньої людини, ступінь втрати слуху якої вважається помірним. Варто відзначити, що таке рішення не дає належного ефекту при значній втраті слуху. Крім того, такі пристрої є менш комфортними у використанні і не відрізняються якістю корекції слуху.

Від 4 до 8 тисяч гривень – в цьому ціновому діапазоні доступні цифрові версії приладів. Вони порівняно недорогі, але при цьому демонструють непогані показники корекції слуху. Даний ряд пристроїв не є універсальним і не підходить усім. Крім того, є перелік обмежень щодо корекції слуху.

Від 8 до 18 тисяч гривень – дана пропозиція включає апарати для людей, які мають важку ступінь втрати слуху. Цей ціновий ряд представляє цифрові прилади, які гарантують високу якість корекції слуху.

СА в ціновому діапазоні від 15 тисяч гривень найчастіше підходять людям зі складними патологіями слуху і дітям. В даному випадку важливою є саме корекція слуху. Вона дозволяє пацієнтові оперативно адаптуватися в соціумі і не втратити якість життя.

При виборі слухового апарату важливу роль грає не стільки ціна, скільки характеристики приладу. Якщо потрібно підібрати пристрій з певними параметрами для корекції слуху та вирішення серйозних проблем, то такий варіант не може бути бюджетним. Тому рекомендації лікаря щодо певної моделі СА слід сприймати як професійну допомогу, а не бажання продати дорогу модель.

Де купити якісний слуховий апарат? Центр-В

Перш за все, слухові апарати розрізняються за своїми функціями. Чим розвиненіша технологія, тим краще ви будете чути в найрізноманітніших ситуаціях. Однак слід пам'ятати, що в магазинах, які спеціалізуються на продажу тільки слухових апаратів, ціна на слуховий апарат відображає всі витрати на діяльність компанії. В Інтернеті часто можна зустріти «вигідні» пропозиції від сумнівних компаній, які пропонують слухові апарати за низькою ціною. Ця покупка може не тільки позбавити вас грошей даремно, але і нашкодити здоров'ю.

Перед придбанням СА слід відповісти на ряд питань:

  1. Хто продавець? Сайт електроніки, медичний склад або кабінет сурдолога?
  2. Чи є у продавця всі необхідні дозвільні документи та сертифікати?
  3. Хто підбирає апарат? Лікар, консультант або сурдолог у Вінниці?
  4. Чи може продавець надати технічний паспорт приладу і всю необхідну документацію на СА?
  5. Чи можна придбати аксесуари для апаратів?

Крім того, важливо дізнатися у продавця, яким чином він здійснює технічну підтримку та контрольні огляди з метою налаштування приладів.

Цей короткий перелік питань допоможе зберегти гроші і не допустити згубного впливу на здоров'я.

Критерій сортування
Сторінка 1 із 6
Показано 1. 9 із 54

Слуховой аппарат A&M STF T1 P

Вид аппарата - заушный Количество каналов – 1/2 - ...

Ціна: 4500 ₴

Слуховий апарат Unitron Shine Rev 2 S

Модель Shine Rev 2 S створена на базі нової платформи Era, ...

Ціна: 5500 ₴

Слуховой аппарат A&M STF XP T3

Вид аппарата - заушный Количество каналов – 1/2 - ...

Ціна: 5500 ₴

Слуховой аппарат Widex Unique U-FA 30

Модель WIDEX UNIQUEМІНІ BTE створена на новій платформі ...

Ціна: 7500 ₴

Слуховой аппарат Widex Unique U-FS 30

WIDEXUNIQUE™з перетворювачем в ушному каналі (RIC)

Ціна: 8600 ₴

Слуховой аппарат Widex Evoke E-FA 30

Модель WIDEX EVOKEBTE створена на новій платформі ...

Ціна: 9000 ₴

Слуховой аппарат A&M XTM P 4

Вид аппарата - заушный Количество каналов – 8 Частотный ...

Ціна: 11000 ₴

Слуховой аппарат A&M XTM S 4

Вид аппарата - заушный Количество каналов – 8 Частотный ...

Ціна: 11000 ₴

Слуховой аппарат A&M XTM P 4 XP

Вид аппарата - заушный Количество каналов – 8 Частотный ...

Ціна: 11000 ₴
Сторінка 1 із 6