Медичний центр ПМП «ЦЕНТР-В» заснований як приватне медичне підприємство у 1997 році відомою на Вінниччині й в Україні лікарем-оториноларингологом Валентиною Цебрик.

На початку свого становлення діяльність центру замислювалась як клініка з надання послуг у діагностиці, лікуванні та профілактиці ЛОР-захворювань, і головним напрямом роботи була саме оториноларингологія.

Тоді розпочиналося все з практики лише одного спеціаліста, в одному невеличкому кабінеті у Вінниці (по вул. Воїнів-інтернаціоналістів) площею меншою за 15 квадратних метрів…

Але це був певний виклик застарілій системі: надання медичних послуг в Україні може стати чесним, прозорим, і, головне – професійним інструментом для збереження здоров`я громадян!

Цим лікарем і була Валентина Миколаївна Цебрик.

Поділяючи такі принципи і професійну ідеологію, навколо Валентини Цебрик почала формуватись команда лікарів – однодумців, що дало змогу організуватись у своєрідний медичний заклад, і 2000 - го року у Вінниці за адресою вул. Пирогова, 3А розпочинає свою роботу перший автономний кабінет ПМП «ЦЕНТР-В», який успішно працює і донині.

Час не зупинити… І його вимоги – постійна динаміка, удосконалення, розвиток!

Це і спонукало керівництво клініки поступово розвернути свою діяльність у більш широких масштабах, охопивши максимальний спектр медичних послуг.

У 2007-му році розпочато діяльність власної лабораторії - на той час там працював лише один спеціаліст, а сьогодні діяльність лабораторії забезпечують 8 медиків!

2011-го року для зручності і більш широкого охоплення території Вінниці було відкрито філію «ЦЕНТР-В» на вулиці імені Академіка Ющенка, а за шість років, у 2017 – му з`явився ще один відділ по вулиці Келецька.

У 2014 році «ЦЕНТР-В» успішно проходить Державну сертифікацію як заклад охорони здоров`я, і тоді ж відкриває кабінет УЗД-досліджень, який оснащений сучасним обладнанням «преміум» класу Alpinion E-Cube 7.

2016-го рік. Високий професійний рівень та фахова якісна діяльність підвели колектив ПМП «ЦЕНТР-В» до початку здійснення операційних втручань, і того року було орендовано власну операційну по вул. Данила Галицького.

У 2018 – му році розпочала свою роботу п'ята на той момент філія ПМП «ЦЕНТР-В» по вул. Київська.

І ось сьогодні, за 23-и роки від свого заснування лікувально – діагностична клініка «ЦЕНТР-В» здійснює медичну діяльність у 28-и фахових спеціалізаціях, які забезпечують життєдіяльність людини. І в центрі працюють вже не один, а десятеро ЛОР-лікарів високого ґатунку!

Оцінивши фаховий рівень лікарів центру, відчувши вже набуту популярність та рівень довіри від жителів Вінниці, всієї області та інших регіонів України, а також враховуючи потреби містян у зручності в розташуванні філій, на початку 2019-го р. було прийнято рішення здійснити глобальну реорганізацію ПМП «ЦЕНТР-В».

Як результат - на сьогодні ПМП «ЦЕНТР-В» має три філії у місті Вінниця: вул. Космонавті, 53 – понад півтисячі квадратних метрів (головний офіс, велика операційна, стаціонар «одного дня», діагностичний центр, процедурні та маніпуляційні кабінети та кабінети лікарів); вул. Київська, 5, де, окрім кабінетів лікарів працює високоточна лабораторія, і філія, про яку вже згадувалось на початку нашої розповіді – вул. Пирогова, 3А.

Діяльність всіх філій забезпечують лікарі, медсестри, лаборанти, санітарочки й адміністратори: це справжня цінність і надбання за всі роки існування клініки - мультидисциплінарна команда однодумців, велика родина, яка несе в собі цінності добра, опіки, допомоги, людської підтримки та гуманізму!

Головні загальні принципи, що втілюються колективом ПМП «ЦЕНТР-В» у своїй діяльності – це політика малоінвазивності у лікуванні, це залучення сучасних методик, це максимум профілактики замість лікування, це зміна якості життя та постійний саморозвиток!

Спектр медичних послуг має найповніше охоплення: від початкової консультації і діагностики - до лікування, і, в разі такої потреби – хірургічного втручання.

Лікувально – діагностична клініка «ЦЕНТР-В» поєднує в собі сучасну лабораторію, вартісне і високоточне діагностичне обладнання, та - гордість центру: унікальну операційну залу, яка здатна забезпечити операційні втручання будь-якої складності. «ЦЕНТР-В» також оснащений комфортними та зручними післяопераційними палатами із триразовим харчуванням, в яких пацієнти матимуть змогу оновитися після операції.

І, звісно, робочі кабінети лікарів – чисті, світлі та охайні, із сучасною медичною апаратурою, і, найголовніше – фаховими, привітними і кваліфікованими спеціалістами, лікарями, які і складають головну гордість лікувально – діагностичного центру ПМП «ЦЕНТР-В» - ОБЕРЕГУ ВАШОГО ЗДОРОВ`Я!