31 липня 2021 р. ПМП «Центр-В» спільно з МЦ «АВРОРА» проводить
ДЕНЬ ОБСТЕЖЕННЯ СЛУХУ!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Медичний центр нового покоління: безболісне і безкровне лікування усіх ЛОР-захворювань на засадах малоінвазивності із залученням передових методик та прогресивних технологій ХХІ століття

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

2000 нових пацієнтів щороку! Це свідчить про довіру до нас! Наша служба сімейних лікарів та педіатрів супроводжує людину від народження і протягом всього життя! Ми пропонуємо високу якість роботи нашої повноцінної мультидисциплінарної команди, адже лікування для нас – це мистецтво!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Ми реалізуємо підходи і практики, що змінюють якість життя! Хірургія нашого центру – це завжди виняткова техніка виконання операцій на сучасному високоточному обладнанні світового рівня. Ми пропагуємо ідеологію безпеки пацієнта на усіх етапах діяльності - від дослідження до лікування

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

30 медичних спеціалізацій різного профілю й спрямування, що охоплюють великий спектр медичного обслуговування. І в кожному з них наші лікарі намагаються бути досконалими, адже ми допомагаємо людям жити повноцінним здоровим життям!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

У нас найсучасніше високотехнологічне обладнання, яке забезпечує точність, комфорт і швидкість як лікарям, так і пацієнтам! Наші лаборанти, лікарі УЗД, слухопротезисти, ендоскопісти, аудіометристи постійно підвищують фахову кваліфікацію для компетентної роботи на сучасній апаратурі!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Спеціалізації

Image
Високий рівень професіоналізму та кваліфікації фахівців клініки
Image
Сучасне обладнання від провідних світових виробників

Суцільні
переваги

3

Багатопрофільні клініки для дітей і дорослих
Image
Надання повного циклу амбулаторно-поліклінічних і діагностичних послуг за доступними цінами
Image
Зручне розташування клінік

50

Тисяч відвідувань щорічно

23

Року успішної роботи

30

Медичних спеціалізацій

Image
Відсутність черг та попередній запис на прийом

Наші клініки