Медичний центр ПМП «ЦЕНТР-В» працює вже понад 23 роки, надаючи діагностичні, лікувальні та профілактичні послуги якісного європейського рівня. Здійснюємо діяльність у 28 медичних фахових напрямах.

Маємо три філії у Вінниці, в яких консультують, лікують та оперують віддані своїй справі медичні спеціалісти. Із впевненістю ми можемо сказати: нам довіряють своє здоров`я тисячі вінничан та жителів інших міст України.

До нас телефонують, до нас приходять наші давні пацієнти та їхні діти, батьки, родичі – отже, ми по праву можемо назвати себе «родинним центром». Ми постійно удосконалюємось в професійному, технічному та організаційному плані: клініка оснащена сучасним медобладнанням, а завдяки чіткому попередньому запису на прийом очікування біля кабінетів лікарів мінімізовано.

Ми пишаємось своїми досягненнями, і дякуємо вам за довіру!

Ми прагнемо, аби наші пацієнти стали здоровими і щасливими, і були свідомі того, що вони не лишаться наодинці зі своїми проблемами із здоров'ям.

Сьогодні клініка «ЦЕНТР-В» являє собою сучасну лікарню нового покоління, завданням якої є максимальне зниження дискомфорту у лікуванні, та усіма засобами намагатися уникнути хірургічного втручання. Більше відвертості та зусиль для вашої безпеки, адже для нас лікарська справа – це мистецтво!

У цьому і полягає наша мета, наша місія: аби Вінницька лікувально-діагностичний центр ПМП «ЦЕНТР-В» став справжнім ОБЕРЕГОМ ВАШОГО ЗДОРОВ`Я!