Олійніченко Богдан Петрович

Мамологія

Лікар-мамолог, хірург

Жіноча краса – в думках, в душі, в жіночому тілі... Аби якнайдовше зберегти її, та відчувати себе щасливою і здоровою, молочні залози повинні бути в зоні пильної уваги практично кожної жінки протягом всього життя! Мамологія – це наука про жіночу красу і здоров`я жінки, і я радий, що можу допомоги прекрасній частині людства відчувати себе щасливими!

За яких обставин вам потрібна консультація лікаря-мамолога, хірурга:

  • лікування патології молочної залози
  • морфологічна діагностика цитологічна та гістологічна
  • оперативне лікування пухлин поверхневої локалізації із застосуванням апаратних методів
  • оперативне лікування рака молочної залози
  • видалення жирових відкладень, корекція живота, видалення гриж
  • мамопластика (корекція молочних залоз: збільшення, зменшення, зміна форми).
  • інтимна пластика

Досвід роботи:

2001 випускник Вінницького національного медичного університету імені М.Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа»
2001-2005 інтернатура за спеціальністю «Хірургія»; клінічна ординатура за спеціальністю «Хірургія» при Вінницькому національному медичному університеті ім. М.Пирогова
2004 пройшов курс підвищення кваліфікації в Інституті онкології АМНУ (м. Київ) з циклу «Мамологія та УЗД молочної залози».
2005-2016 лікар – хірург (мамолог) у НВП ТОВ «Медівін»
2007 пройшов курс ТУ КМАПО (м. Київ) з циклу «Основи пластичної хірургії».
2009 пройшов навчання циклу тематичного удосконалення «Лапароскопічні та інші малоінвазивні технології в хірургії та гінекології» (Тернопільський державний медичний університет ім. Горбачевського І.Я.).
2011 пройшов курс ТУ КМАПО (м. Київ) з циклу «Математичні методи обробки інформації».
2015 цикл спеціальної підготовки «Пластична та реконструктивна хірургія»; у 2015 р. пройшов курс ТУ ХМАПО (м. Київ) з циклу «Реконструктивна, пластична хірургія та реабілітація хворих на пухлини молочної залози».
2016 пройшов спеціалізацію за фахом «Ультразвукова діагностика» та «Онкохірургія».
2017-2021 по сумісництву співпрацює із ТОВ «Вінукрмед» - «IPF клініка», медичним центром «Універсальна подільська клініка», клінками «Моє здоров’я», «Oncohelp»
з_2018 лікар-мамолог, хірург ПМП «Центр-В» сфера професійної діяльності: - Мамологія - Онкохірургія - Загальна та естетична хірургія у чоловіків та жінок
  щорічно бере участь у наукових конференціях , конгресах, з’їздах, майстер-класах, користувач спеціалізованих інтернет-ресурсів та періодичної літератури - вдосконалює свої теоретичні і практичні знання за фахом «хірургія»: пластична та естетична медицина, онкологія, онкохірургія, променева та УЗ – діагностика.
  автор та співавтор більше 25 друкованих наукових праць та 6 патентів.