Ваше життя втрачає забарвлення звуковими відтінками: Ви почуваєтесь ніяково серед звичного, природного галасу вулиць, серед співу птахів у парку; Ви не сприймаєте звучання давно знайомої мелодії… Ви втрачаєте слух. Але це – не фатальна ситуація! Завжди є шанс виправити її, підібравши комфортний слуховий апарат із врахуванням особливостей Вашого стану.
У лікувально-діагностичному центрі ПМП «Центр-В» не шукають простих рішень, аби Вам просто «було б чути»… Ми шукаємо ідеальний саме для Вас слуховий апарат, який би задовольнив Ваші потреби, був доступний фінансово, і комфортно влаштував би Вас відносно рівня слуху. Звертайтеся: ми вирішимо Вашу проблему на 101%!
За яких обставин вам потрібна консультація сурдолога-слухопротезиста:
- для підбору слухового апарату без прив`язки до конкретного виробника із врахуванням індивідуальних особливостей та відчуттів пацієнта
- по консультацію щодо підбору слухових апаратів для дітей і дорослих
- супровід пацієнтів, які вже слухопротезувалися
- за потреби у тонкому й точному налаштуванні вашого слухового апарату
- по консультацію щодо пошуку розхідних матеріалів для Вашого слухового апарату
Досвід роботи:
2005 | випускник ВККЕП |
2009 | випускник ПУСКУ |
з 2013 | слухопротезист у ПМП «Центр-В» |
2014 | пройшов курси інформації та стажування з питань клінічної аудіології |